Technologie pro zpracování vajec

Prodej třídicích strojů

Zprostředkováváme prodej třídicích strojů pro spotřebitele a zemědělce po celém světě. Tento typ strojů je schopen zvládnout vajíčka od těch nejmenších až po ty největší. Třídící stroje značky Sanovo zastávají řadu několika prostorově úsporných strojů, které poskytnou nejen flexibilitu, ale také pohodlnost pro každodenní výrobu. Nejen díky výkonu a vysoké spolehlivosti, ale také kvůli snadné údržbě šetříme vaše náklady.
Vysoký výkon
Stroj je vyroben tak, aby splňoval nejnovější normy a všechny důležité zásady. Většina jeho součástek je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, a i díky tomu nedochází k výpadkům provozu. Navíc je velmi snadno čistitelný.
Snadná údržba
Šetřete čas a peníze díky jednoduché údržbě. Stroj je vyroben s ohledem na náročné prostředí, ve kterém bude umístěn a navržen tak, aby umožňoval snadný přístup ke všem důležitým částem, čímž opět dochází ke zkrácení doby potřebné k údržbě.
Jednoduchý provoz
Díky snadné údržbě a obsluze, dochází k bezproblémovému chodu výroby. Stroj je jednoduchý, spolehlivý a flexibilní. Je tvořen tak, aby byl snadno použitelný, tudíž se vaše pozornost může přenést na důležitější věci než na zbytečné řešení opravy stroje.
Standartní záruka
Výkon zůstává na nejvyšší úrovni, protože nedochází k výpadkům stroje ve výrobě, a tím ani k opotřebování dílů. K tomu převážně přispívají kvalitní součástky z nerezové oceli i velmi snadná údržba a čištění stroje.
Ardenta
170 – 300 balení za hodinu
61.200 – 108.000 vajec za hodinu
Alpha
70 – 125 balení za hodinu 
25.200 – 45.000 vajec za hodinu

Prodej balicích strojů

Díky moderním technologiím je řazen mezi vysokokapacitní balicí stroje do náročných provozů. Když se spojí linka, která neustále posouvá obaly na pozici pod balící hlavu s podavač proložek, balící hlavou ukládající vejce do obalů a akumulačním dopravníkem, vznikne velice výkonný balicí stroj.

Pokud se k tomu přidají ještě kvalitní materiály a značkové komponenty, vytvoří se záruka vysoké spolehlivosti stroje, ale také jeho dlouholeté životnosti. A to vše splňují právě námi nabízené stroje.
Farmpacker 70
70 balení za hodin
(25 200 vajec za hodinu)
Farmpacker 100
100 balení za hodinu
(36 000 vajec za hodinu)
Farmpacker 200
200 balení za hodinu
(72 000 vajec za hodinu)

Technologie pro chov drůbeže Specht

Firma Specht je výrobce technologií pro chov drůbeže s tradicí od roku 1961. Nabízí široký výběr produktů pro odchov kuřic a chov nosnic- klecové a voliérové systémy , snášková hnízda . Kompletně vyrobeno v Německu.

Naši odborní pracovníci budou respektovat vaše přání a rádi vám poradí s výběrem různých instalací. Může se jednat o chov kuřat i nosnic, a to buď v pozemním, voliérovém nebo skupinovém chovu.
 Ke každému zákazníkovi zaujímáme individuální přístup a s radostí vám předvedeme modelové instalace, nabídneme služby a poradenství na místě vaší firmy i příležitost navštívit naši instalaci u některého z vašich kolegů, abyste viděli, jak takové příslušenství může fungovat v praxi.

Naše služby

Poradenství provádíme přímo ve vaší firmě
Interní produkce zajistí nejvyšší kvalitu a umožní zohlednit vaše individuální požadavky
Obdržíte kompletní výkresy při zadání objednávky
Možnost kompletní montáže naším vyškoleným montážním týmem
Mezinárodní rozměr díky jazykovým znalostem našich pracovníků
Účinná instalace se projevuje tím, že opravy nejsou nutné ani po několika letech
Specht Varia Plus
Je výsledkem našich dlouholetých zkušeností. V systému Varia Plus kombinujeme výhody různých typů instalací. Systém Varia plus poskytuje nosnicím výhody přirozeného pohybu a podporuje jejich sociální chování. Systém modulárních prvků umožňuje efektivní využití technologie. Vhodné uspořádání technologie zajišťuje optimální kontrolu drůbeže.
Originální odchovná voliéra Specht
V naší chovné voliéře jsme využili všech zkušeností získaných v posledních letech při vývoji. Odchovná voliéra je rozdělená do tří úrovní. Kapátkové napáječky lze výškově nastavit podle stáří kuřic. Přední části jednotlivých sekcí lze uzavírat. Speciální rampu v dolní úrovni instalace lze použít jako žebřík , zajišťuje tak volný pohyb kuřat z podlahy do první úrovně a odtud do vyšších pater instalace. Přepážky mezi každou sekcí lze uzamknout a rozdělit drůbež do menších skupin.

Mobilní systém drůbežárny SPECHT

Mobilní systém drůbežárny SPECHT je výsledkem našich dlouholetých zkušeností. Společnost SPECHT vyrábí systémy pro drůbež již od roku 1961. V našich mobilních drůbežárnách SPECHT jsme spojili výhody různých typů systémů do jednoho systému:
Sběr vajec
Napájecí linka před hnízdem
Rodinné hnízdo SPECHT
Oddělené místnosti na vejce
Jednoduché odstraňování hnoje pomocí hnojného pásu
Technické údaje:
Délka sekce: 2,40 m
Šířka sekce: 1,35 m
Šířka hnízda: 42 cm (Typ 540), 51 cm (Typ 300 + 675)

Mobilní ohrada typ 300 - cca 300 zvířat
Mobilní ohrada typ 540 - cca 540 zvířat
Mobilní ohrada typ 675- cca 675 zvířat

Naše systémy pro vás plánujeme podle vašich přání a potřeb!

Automatizace výroby vajec

Máme širokou nabídku robotů pro každý výrobní proces. Nabízíme i další řešení pro balení jako jsou aplikátor vrchní proložky, dopravníkové systémy, automatické skládání a lepení krabic, třídění a sledovatelnost krabic.
Palletizer
Od výkonu 25.000 vajec/hod. až po 72.000 vajec/hod. Junior robot může sám skládat stohy s vejci a ukládat na paletu při výkonu 25.000 vajec/hod. vhodný pro použití za baličku vajec P200 palletizer bere 4 štosy vajec při jednom pohybu
Depalletizer
Tento robot umí vykládat štosy vajec z palety na třídící stroj výkon od 45.000vajec/hod. po 180.000vajec/hod.
Ovocaser robot
Robot pro široké využití při balení vajec do krabic ,který je schopen plnit krabice a zároveň je skládat na paletu. Patentovaný systém automatické výměny uchopovací hlavy pro jakýkoliv typ obalu.
Ovocaser XC
Robot pro skládání krabic na paletu , je schopen skládat až 4 palety s různými typy krabic najednou. Výkon od 90.000vajec/hod. po 360.000 vajec/hod.

Zpracování vajec

Máme širokou nabídku robotů pro každý výrobní proces. Nabízíme i další řešení pro balení jako jsou aplikátor vrchní proložky, dopravníkové systémy, automatické skládání a lepení krabic, třídění a sledovatelnost krabic.
Vytloukání Vajec
OptiBreaker Compact 2
SANOVO OptiBreaker Compact série je dokonalé zařízení pro malé a střední producenty vajec na rozbíjení vajec pro výrobu celých vajec. Navrženo a postaveno na základě světově uznávaných principů a technologií rozbíjení vajec. Model Compact 2 rozbíjí až 21 600 vajec za hodinu (60 krabic za hodinu).
Pasterizace vaječné hmoty
PrimeLine
Vstupte na trh zpracování kapalin s PrimeLine! Díky výrobním kapacitám začínajícím na 500 l/h (žloutek) a 1,000 XNUMX l/h (celé vejce a vaječný bílek) vám toto řešení umožňuje využít výhod prodeje tekutých vajec.
Prosím, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s jakýmkoli dotazem týkajícím se našich produktů a služeb.
Omas spol. s r.o.
Kralupy nad Vltavou
Velvarská 133
288 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 25093932
C 48105 vedená u Městského soudu v Praze
© 2024 Omas s.r.o. | Kralupy nad Vltavou. Všechna práva vyhrazena